Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri

Hakkımızda

Araç takip sistemleri

Günümüzde şirketlerin en önem verdiği konu olan tasarruf için en önemli faktör Araç takip sistemleri. Araç takip sistemleri sayesinde aracınız ve personeliniz hakkında birçok bilgiye sahip olacak, her ikisini birden maksimum seviyede kontrol edebilecek ve her ikisinden de tasarruf sağlayabileceksiniz. Şirket bünyesinde suyu az kullan, gereksiz ışıkları kapat, bilgisayarları çalışmadığın zamanlarda uyku moduna al yöntemleriyle tasarruf devrinin kapandığını gören şirket yetkililerinin yeni trendi araç takip sistemleri olmuştur. Genel olarak bakıldığında şirket için yapılan masrafların bir çoğunun şirket araçları için yapıldığı göz önüne alınırsa bu yeni trend olması gereken zamandan çok sonra gündeme gelmiştir aslında. Araç takip sistemleri, yazılımlarının bünyesinde barındırdığı raporlamalar sayesinde araç ile ilgili birçok veriyi istediğiniz an internet erişimin olduğu her hangi bir yerden anında elde etmenizi sağlamaktadır. Araç takip sistemleri nasıl yeni trend tasarruf kalemi olduğuna göz atmak gerekirse buradaki en önemli unsur özel araç kullanımının asgari seviyeye inmesidir. Günümüzde çoğu şirketin aslına bakarsanız önemli bir sorunudur araç özel kullanımları. Mesai saatleri dışında şirket personelinin aracı kendi aracıymış gibi kullanması, aracın bütün yakıtını karşılayan şirket için başka bir masraf kalemi oluşturmaktadır. Sadece personelin işe geliş ve gidişlerinde ve mesai saati içerisinde kullanılmak üzere alınan yakıt dolayısıyla yapılan masraf araç takip sistemleri ile aracın özel kullanımının tespiti ve bu tespit neticesinde şirketin yaptırımları vesilesiyle minimum seviyeye inmiş bulunacaktır. Sadece otuz saniye içerisinde alınan bir rapor ile personelin mesai saatleri dışında yapmış olduğu km hesaplanabilecektir.Aracın daha az kullanılması aracın parçalarının ömrünü uzatmakta, bakım zamanını ötelemekte, bakım zamanı parçaların yani aslında aracın daha az kullanılması nedeniyle aracın daha az masraf çıkartmasını sağlayacaktır. Görüldüğü üzere birbirine bağlantılı biçimde başlı başına bir tasarruf kalemi oluşturmaktadır araç takip sistemleri.

  • Araç takip Arvento sistemleri Firmanız Araç Takip Kiralama araçlarınızın koyduğunuz kurallar dâhilinde kullanılmamasından ve araçları organize etmek için sterseli telefon görüşmelerinden bıktınız mı?
  • Araç takip sistemleri Kalite Sertifikalarınızı alır iken kurduğunuz kalite düzeni sadece ofis içinde kalıyor ve araç parkınız üzerinde kurumsal etkinlik sağlayamıyor musunuz?
  • Yalan kapısının kapanmasını mı arzu ediyorsunuz?
  • Kiralık olarak verdiğiniz araçların agresif kullanılması sonucu sürpriz onarım maliyetlerinden bıktınız mı?
  • Araçlarınız sürekli kaza yapmasından ve araç temelli işlerinizde bu yüzden Pazar mı kaybediyorsunuz?

Tasarruf amaçlı reorganizasyonlar da Araç Takip sistemleri Paketlerimizden istifade ederek bu alanda ayırdığınız bütçeden daha fazlasını tasarruf edebilirsiniz. Aynı zamanda araç parkınızdan tam verimlilik ile faydalanabilir ve büyüme-daralma gibi stratejik kararları vermeden önce Filo Yönetim Sistemi ve detaylı raporlamalarımız size bir deniz feneri misali yol gösterecektir. BİRKUDO Araç Takip Sistemleri ile araçlarınızın optimum hız limitlerinde kullanılmasını sağlamanız halinde sadece yakıt giderleriniz üzerinde %30'a kadar azaltabilirsiniz. Araç takip sistemleri ile ani hızlanma ve ani yavaşlama gibi agresif kullanımlar ile hız ihlallerini şehir içi, şehirler arası, otoyol ve meskun mahaller için hız limitlerini ayrı, ayrı belirleyerek güvenli sürüşü temin edebilirsiniz.

Haberler
Önceki Duraklat Sonraki
1000 Adedin Üzerindeki Arvento Referanslarından...
1000 Adedin Üzerindeki Arvento Referanslarından...

ARVENTO ÜRÜNLERİNİ
21 ÜLKEYE İHRAÇ
 ETMEKTEDİR.
"İnternetten Sıcaklık Takip ve Araç Takip Projesi"
Unilever-Algida 1.360 aracında ve soğuk hava depolarında Arvento takip sistemlerini kullanmaktadır.
"Kargo Araçları Takip ve Yönetim Projesi"
Aralarında kamu ve özel sektör lider firmalarının bulunduğu 12.000'den fazla Arvento tercih eden müşterisiyle ve 170.000'den fazla araç referansıyla Türkiye'de pazar lideri durumundadır.
"Okul Öğrenci Servisleri İzleme ve Kontrol Projesi"
Sistem İstanbul'da birçok okula servis hizmeti veren ve Türkiye'nin en büyük filosuna sahip İSTAB (İstanbul Toplu Taşımacılar Birliği Derneği) üyesi firmaların 5000'e yakın servis aracında kullanılmaktadır.
"T.C. Orman Genel Müdürlüğü - Orman Yangınları Mücadele Projesi"
Aralarında kamu ve özel sektör lider firmalarının bulunduğu 12.000'den fazla Arvento tercih eden müşterisiyle ve 170.000'den fazla araç referansıyla durumundadır.
"T.C. Sağlık Bakanlığı 112 Acil Ambulans Komuta Merkezi Projesi"
Aralarında kamu ve özel sektör lider firmalarının bulunduğu 12.000'den fazla Arvento tercih eden müşterisiyle ve 170.000'den fazla araç referansıyla durumundadır
ARVENTO ARAÇ TAKİP SİSTEMİ KAMPANYA FIRSATI !
ARVENTO ARAÇ TAKİP SİSTEMİ KAMPANYA FIRSATI !
ARVENTO Araç Takip Sistemini isterseniz ayda 29TL + KDV ile kiralayabilir veya isterseniz 379TL + KDV ile satın alabilirsiniz Böylece açlarınızı 7/24 izleyebilir, Profesyonel Filo Yönetimi Yazlımı sayesinde maliyetlerinizi düşürür ve verimliliğinizi arttırırsınız. butonunu tıklayın
Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri Giriş
Kullanıcı Adı :
Kullanıcı Kodu 1 :
Kullanıcı Kodu 2 :
   
Sektörel Çözümler
  • Arvento

    Birkudo Bilişim Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri © Her hakkı saklıdır.

    birkudo@birkudo.com