Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri

Hakkımızda

Arvento

Gün geçtikçe büyüyen ve rekabetin arttığı araç takip sistemleri sektöründe bir marka birçok yönüyle diğerleri arasında parlamaktadır. Peki, nedir Arvento' nun bu sektörde sektör lideri olmasının nedenleri? Neden piyasada neredeyse en pahalı marka iken insanların akıllarına araç takip sistemleri gelince Arvento geliyor. Neden ilk tercihleri Arvento oluyor? Özel sektörde yaklaşık %60, kamuda yaklaşık%90 Pazar payı başarısının arkasında neler var? Bir marka düşünün ki Türkiye' nin 81 iline de teknik servis hizmeti verebilsin. Araç takip sisteminizde oluşacak bir arızanın onarımı için sizi şehir şehir dolaştırmasın. Bulunduğunuz şehre her an destek verebilecek bir servis ağına sahip olsun. Sadece yurtiçi pazar ile yetinmesin. Dünyanın 22 ülkesine ihracat yapsın. Ülkemizin adını araç takip sistemleri sektöründe dünya çapında duyuran tek marka olsun. 11.000 müşteride 170.000 araçta sistemleri takılı olsun. En yakın rakibinin geçen seneki satışı Marmara bölgesindeki bir bayisinin satışı kadar olsun. Bu kadar çok müşteriden ve bu kadar çok cihazdan elde ettiği tecrübeleri sisteminin her safhasına yansıtsın. En iyisi kendinde iken daha iyisi olmaya çalışsın. Bir marka düşünün ki cihazları uluslararası sertifikalara sahip olsun. ISO 9001-2008, ISO 14001, ISO 27001 kalite sertifikalarına sahip olsun. Bir marka düşünün ki müşterileri için her zaman en iyisini istesin.

Standart 2 sene garanti yetmesin kendisine. Abonelik süresi devam eden bütün müşterilerine devam ettiği sürece garanti sağlasın. Ürününün arkasında dursun. Saymakla bitmeyecek bu noktalar ve esasında en önemlisi müşteri memnuniyetidir Arvento 'yu sektör lideri yapan. Artık sizin de Arvento Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri ile tanışma zamanınız gelmiş demektir. Fakat bu iş için ilk yatırım maliyeti ayırmak istemiyorsunuz öyle mi? Arvento Kurumsal Çözüm Ortağı ve Distribütörü BİRKUDO Bilişim Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. (BİRKUDO), bu alandaki kendi geliştirdiği satış ve kiralama paketleri ile tanışın. Arvento, Türkiye'nin önde gelen mühendislerinden oluşan ve yıllardır bu konuda Türkiye'nin en büyük projelerine imza atmış deneyimli AR-GE kadrosuna sahiptir. Arvento, Uluslararası sertifikalara sahip cihazları, gelişmiş yazılım teknolojileri ve ISO 9001-2008, ISO 14001, ISO 27001 kalite sertifikalarına sahiptir. Arvento, İhtiyaca yönelik geliştirilmiş, değişik özelliklere sahip takip cihazları ile herkese hitap eder. Standart araç takip uygulamalarının yanı sıra, kullanıcı ihtiyaçlarına özel hazırlanmış sektörel yazılım ve donanım çözümleri. Desktop, Cep Bilgisayarı, BlackBerry, Nokia, iPhone, iPad yazılımları ve SMS uygulamaları bulunur. Arvento, Türkiye'nin 81 ilinde hizmet veren, konusunda tecrübeli ve sertifikalı Türkiye'nin en geniş yetkili servis ve bayi ağına sahiptir. Arvento Araç Takip Kiralama, 2 yıllık standart garanti sonrası, abonelik süresince sınırsız devam eden cihaz ve yazılım garantisi vermektedir.

Haberler
Önceki Duraklat Sonraki
1000 Adedin Üzerindeki Arvento Referanslarından...
1000 Adedin Üzerindeki Arvento Referanslarından...

ARVENTO ÜRÜNLERİNİ
21 ÜLKEYE İHRAÇ
 ETMEKTEDİR.
"İnternetten Sıcaklık Takip ve Araç Takip Projesi"
Unilever-Algida 1.360 aracında ve soğuk hava depolarında Arvento takip sistemlerini kullanmaktadır.
"Kargo Araçları Takip ve Yönetim Projesi"
Aralarında kamu ve özel sektör lider firmalarının bulunduğu 12.000'den fazla Arvento tercih eden müşterisiyle ve 170.000'den fazla araç referansıyla Türkiye'de pazar lideri durumundadır.
"Okul Öğrenci Servisleri İzleme ve Kontrol Projesi"
Sistem İstanbul'da birçok okula servis hizmeti veren ve Türkiye'nin en büyük filosuna sahip İSTAB (İstanbul Toplu Taşımacılar Birliği Derneği) üyesi firmaların 5000'e yakın servis aracında kullanılmaktadır.
"T.C. Orman Genel Müdürlüğü - Orman Yangınları Mücadele Projesi"
Aralarında kamu ve özel sektör lider firmalarının bulunduğu 12.000'den fazla Arvento tercih eden müşterisiyle ve 170.000'den fazla araç referansıyla durumundadır.
"T.C. Sağlık Bakanlığı 112 Acil Ambulans Komuta Merkezi Projesi"
Aralarında kamu ve özel sektör lider firmalarının bulunduğu 12.000'den fazla Arvento tercih eden müşterisiyle ve 170.000'den fazla araç referansıyla durumundadır
ARVENTO ARAÇ TAKİP SİSTEMİ KAMPANYA FIRSATI !
ARVENTO ARAÇ TAKİP SİSTEMİ KAMPANYA FIRSATI !
ARVENTO Araç Takip Sistemini isterseniz ayda 29TL + KDV ile kiralayabilir veya isterseniz 379TL + KDV ile satın alabilirsiniz Böylece açlarınızı 7/24 izleyebilir, Profesyonel Filo Yönetimi Yazlımı sayesinde maliyetlerinizi düşürür ve verimliliğinizi arttırırsınız. butonunu tıklayın
Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri Giriş
Kullanıcı Adı :
Kullanıcı Kodu 1 :
Kullanıcı Kodu 2 :
   
Sektörel Çözümler
  • Arvento

    Birkudo Bilişim Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri © Her hakkı saklıdır.

    birkudo@birkudo.com