Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri

Hakkımızda

BİRKUDO gps takip, 2007 yılında kurulmuş bir teknoloji firmasıdır. Müşterilerinin araç, zaman ve insan kaynaklarını daha iyi yönetmelerini sağlar. Firmamız Arvento Araç takip Ve Filo Yönetim Sistemlerinin Ana Bayii ve Distribütörü ve Kurumsal Çözüm Ortağıdır. Yaklaşık 600 müşterisine kaliteli hizmet vermeyi sürdürmektedir. Firmamız, yaklaşık 5 yıldır gps takip sistemleri satışı ve kiralaması hizmeti vermektedir. Vermiş olduğumuz satış sonrası hizmetlerde müşterilerine büyük farklılıklar sağlar gps takip.

BİRKUDO gps takip, 2007 yılında kurulmuş bir teknoloji firmasıdır

BİRKUDO, Müşterilerinin teknik servis, eğitim veya destek taleplerini daha iyi yönetmek ve zamanında hızlı ve güvenilir bir hizmet almasını sağlamak amacıyla e-randevu sistemine başlamıştır. Firmamız, arvento tarafından "2010 Yılı En Başarılı Satış Yöneticisi" ödülüne layık görülmüştür. Şirketler için en önemli konulardan birisi personelin kontrolüdür. Şirket için personeli, başındaki müdürler sayesinde kontrol edebilirsiniz. Ya şirket dışında zamanını geçiren personelin kontrolü ne olacak? Şirket dışında çalışan personeliniz için ideal kontrol sistemidir gps takip. Her an yapılan telefon görüşmelerinden kurtarandır aslında. Neredesin, gittin mi, iş yetişti mi, ne kadar kaldın müşteride v.b gibi soruların en kısa sürede bilgisini edinebileceğiniz sistemdir. Şirket dışında ve genelde şirket aracıyla çalışan personel için en ideal kontrol gps takip sistemidir gps takip. Personelin nerde olduğu, nasıl çalıştığı, ne kadar çalışıp ne kadar yattığı, verilen göreve ne kadar sadık olduğu v.b konular ve sorunlar gps takip ile çözüme kavuşabilecektir Araç Takip Kiralama.

Şirket dışında ve şirket aracıyla çalışan personelin gps takip ile takip edildiğini bilmesi öncelikle çalışma şeklinde değişikliğe neden olacaktır. Daha az çalışıp daha çok yatan personel araç takip ile takip edildiğini bildikten sonra daha çok çalışıp daha az yatmaya başlayacaktır. Çalıştığı şirket için daha etkin ve daha verimli olmaya başlayan personel dolayısıyla aldığı parayı da gerçekten hak etmiş olacaktır. Aslında aracın takibi gibi gözükse de personelin takibidir gps takip. Şirket sahibinin istediği ideal personeli ortaya çıkartandır. Gps takip sadece personel kontrol amaçlı da kullanılmamaktadır. Mevcut sistem üzerindeki yazılımlar ile personel dışında aracın kendisini de kontrol edebiliyor olacaksınız. Arvento gps takip sistemlerinde daha önceden parayla satılan fakat sonradan gelen müşteri talepleri neticesinde sisteme entegre edilen Filo Yönetimi Yazılımı bünyesinde bulunan birçok özellik sayesinde her araç için ayrı ayrı tablolar tutmak, klasörler oluşturmak, bunların takibi gibi yükümlülükleri hem daha güvenli bir ortama taşıyacak hem de yine bu özellikler sayesinde farklı konularda anlaşılabilir ve güvenli raporlar oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Üstelik gps takip sürücü tanıma birimi, sıcaklık sensorü, araç durdurma, km müşiri bağlantısı, depo kapağı sensörü, acil durum butonu gibi opsiyonel donanımları da gps takip sistemimizle birlikte sahip olabilirsiniz. BİRKUDO Araç takip sistemleri Bilişim olarak gps takip cihaz ve data hattı kiralama paketlerimiz ile size sadece hizmet kiralamakla kalmıyor, kiralama dönemi boyunca sistemi düzenli ve ihtiyaç duyduğunuz şekilde kullanabilmeniz adına ücretsiz danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

Haberler
Önceki Duraklat Sonraki
1000 Adedin Üzerindeki Arvento Referanslarından...
1000 Adedin Üzerindeki Arvento Referanslarından...

ARVENTO ÜRÜNLERİNİ
21 ÜLKEYE İHRAÇ
 ETMEKTEDİR.
"İnternetten Sıcaklık Takip ve Araç Takip Projesi"
Unilever-Algida 1.360 aracında ve soğuk hava depolarında Arvento takip sistemlerini kullanmaktadır.
"Kargo Araçları Takip ve Yönetim Projesi"
Aralarında kamu ve özel sektör lider firmalarının bulunduğu 12.000'den fazla Arvento tercih eden müşterisiyle ve 170.000'den fazla araç referansıyla Türkiye'de pazar lideri durumundadır.
"Okul Öğrenci Servisleri İzleme ve Kontrol Projesi"
Sistem İstanbul'da birçok okula servis hizmeti veren ve Türkiye'nin en büyük filosuna sahip İSTAB (İstanbul Toplu Taşımacılar Birliği Derneği) üyesi firmaların 5000'e yakın servis aracında kullanılmaktadır.
"T.C. Orman Genel Müdürlüğü - Orman Yangınları Mücadele Projesi"
Aralarında kamu ve özel sektör lider firmalarının bulunduğu 12.000'den fazla Arvento tercih eden müşterisiyle ve 170.000'den fazla araç referansıyla durumundadır.
"T.C. Sağlık Bakanlığı 112 Acil Ambulans Komuta Merkezi Projesi"
Aralarında kamu ve özel sektör lider firmalarının bulunduğu 12.000'den fazla Arvento tercih eden müşterisiyle ve 170.000'den fazla araç referansıyla durumundadır
ARVENTO ARAÇ TAKİP SİSTEMİ KAMPANYA FIRSATI !
ARVENTO ARAÇ TAKİP SİSTEMİ KAMPANYA FIRSATI !
ARVENTO Araç Takip Sistemini isterseniz ayda 29TL + KDV ile kiralayabilir veya isterseniz 379TL + KDV ile satın alabilirsiniz Böylece açlarınızı 7/24 izleyebilir, Profesyonel Filo Yönetimi Yazlımı sayesinde maliyetlerinizi düşürür ve verimliliğinizi arttırırsınız. butonunu tıklayın
Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri Giriş
Kullanıcı Adı :
Kullanıcı Kodu 1 :
Kullanıcı Kodu 2 :
   
Sektörel Çözümler
  • Arvento

    Birkudo Bilişim Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri © Her hakkı saklıdır.

    birkudo@birkudo.com